A&G ANNA MOROŃ
Biuro rachunkowe Gdańsk

Firma A&G Anna Moroń

Jako właściciel biura posiadam licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC. Naszym celem jest świadczenie pracy na najwyższym poziomie. Pracownicy posiadają doświadczenie zdobyte na wieloletnim prowadzeniu księgowości oraz bieżącym uczestnictwie w szkoleniach.

Gwarantuję ze swojej strony zaangażowanie i doświadczenie połączone z profesjonalnym podejściem do świadczonych usług. Działamy na rynku od 2009 roku.

Nasza kadra:

  • Pani Renata
  • Pani Bogumiła

Obsługujemy zarówno małe, jak również większe firmy.

Outsourcing księgowości – jakie przynosi korzyści?

Outsourcing księgowości polega na powierzeniu prowadzenia spraw rachunkowych swojego przedsiębiorstwa zewnętrznej, wyspecjalizowanej w tym kierunku firmie. Wiąże się to z szeregiem korzyści, umożliwiając między innymi minimalizację ryzyka związanego z ewentualnymi błędami księgowymi. Outsourcing pozwala także na redukcję kosztów, które generuje prowadzenie działu księgowości we własnej firmie.
Proponowane przez nas usługi umożliwiają przedsiębiorcom skupienie się na najważniejszych sprawach związanych z rozwojem ich przedsiębiorstwa. Ponadto zdecydowanie się na prowadzenie spraw księgowych przez inną firmę pozwala na przeniesienie sporej części odpowiedzialności na zewnętrzny podmiot. Daje to również możliwość korzystania z aktualnej wiedzy oraz fachowych usług doradztwa podatkowego i rachunkowego.